Kush jemi ne?

Historia që na bëri ata që jemi sot

“Tifozat Kuqe Zi”
janë grup i tifozëve më të flaktë të Kombëtares shqiptare në futboll dhe të gjithë sportistëve shqiptarë në përgjithësi. Në këtë grup janë shkrirë të gjithë ata tifozë të cilët e kanë përkrahur Shqipërinë tash e sa vjet në ndeshjet e saja në vend dhe në mbarë Europën.

Jetojmë vetëm për ngjyrat kuq e zi dhe mbështesim çdo sport apo nismë kombëtare që synon lartësimin e Flamurit Shqiptar. Frymojmë veç bashkim!

Products

Bluze Adem Jashari | Magazina Tirane

Duks Adem Jashari
Cmimi per ANTARET 12.5 Euro/1500 leke

KUJDES!
Per te perfituar bluzen me cmimin e antarit ju lutem klikoni ketu: Si te blejne Antaret? 

Duks “Adem Jashari” per Femije / Magazina Tirane

Duks Adem Jashari per femijet. Mosha nga  5 deri 11 vjec.

Duks “Adem Jashari” / Magazina Tirane

Duks Adem Jashari
Cmimi per ANTARET 16 Euro/2000 leke
Te gjitha fitimet e shitjeve shkojne ne buxhetin e Tifozave Kuq e Zi.

Permasat

KUJDES!
Per te perfituar bluzen me cmimin e antarit ju lutem klikoni ketu: Si te blejne Antaret? 

T Shirt 15 vjet TKZ / Magazina Tirane

Bluze e prodhuar ne vitin 2018 per rastin e 15 vjetorit te TKZ-se zhvilluar ne Tirane.

Cmimi per  7 Euro / 900 Leke
Cmimi per ANTARET 5 Euro / 650 Leke
Posta Private 300 Leke brenda Shqiperise

KUJDES!
Per te perfituar bluzen me cmimin e antarit ju lutem klikoni ketu: Si te blejne Antaret? 

Njoftimet

Shqipëri – Turqi (Rezervimet)

Të nderuar Tifoza, Me shumë kënaqësi ju njoftojmë mbi detajet e organizimit për ndeshjen e rradhës: Shqipëri – Turqi (kualifikuese)22 mars, ora 20:45, stadiumi “Loro Boriçi”, ShkodërÇmimi i biletave për anëtarë:1500 lek/ 12.5 euroAfati i Read more…

Me Studentet

Tifozat Kuq e Zi nga të gjitha trojet etnike, kanë mbështetur me mendje e zemër kauzën e studentëve. Prandaj, sonte nga ora 16.00 bashkohemi edhe fizikisht me studentët protestues ne mbështetje të kërkesave të tyre.Bashkohu edhe Read more…

Gezo nje Familje Shqiptare

Të nderuar tifoza, 28 Nëntori po afron dhe siç është bërë traditë tashmë, për nder të kësaj date Tifozat Kuq e Zi vazhdojnë nismën ‘’Gëzo një familje shqiptare’’.Përmes saj dëshirojmë që më së paku një Read more…

Antarësohu

Eja, bëhu edhe ti pjesë e grupimit më të madh të tifozëve të Kombëtares. Së bashku jemi më të fortë.

Anëtarësimi

10

  • për një Sezonë
    Eja edhe ti me ne, kurrë më nuk do t’i këndosh Shqipërisë i/e vetmuar
Anëtarësohu

Si të na kontaktoni?

Na dërgoni të gjitha pyetjet, sygjerimet apo kritikat duke plotësuar formën që gjendet në të djathtë të kësaj faqe.

Na Kontaktoni