Lista e Përfaqësuesve

Kjo është lista e përfaqësuesve tanë nëpër qytete. Ju lutemi që për çfarëdo informate shtesë të drejtoheni tek përfaqësuesi më i afërt i qytetit tuaj.

Kujdes: Ju këshillojmë të keni kujdes nga mashtrimet e mundëshme, sepse vetëm emrat e poshtëshënuar me të dhënat e tyre janë përfaqësues të Tifozave Kuq e Zi.

Përfaqësuesit tanë në Shqipëri
Qyteti   Emri Mbiemri  E-mail Nr.i telefonit
Berat    Dritan  Dyli dritan_dyli@hotmail.com   +355 67 524 4 005
Dibër Genci Ballanca genci.ballanca92@gmail.com +389 71 870 368
Durrës Ardit Arifi arditi.dr@gmail.com +355 68 544  0 401
Elbasan Klevis Buzo buzo.klevis@gmail.com +355 69 683 4 434
Gjakovë Blerim Jaka blerim.jaka@hotmail.com +383 44 660 318
Gjilan Taulant Uruqi turuqi22@gmail.com +383 44 739 815
Gostivar Albin Seferi albinseferi01@gmail.com +389 71 969 541
Kamenicë Alban Ajvazi albanajvazi123@gmail.com +383 44 244 194
Korçë Gerti Lifo lifogerti@gmail.com +355 69  464 4 615
Kumanovë Shpend Sadiku shpendsad@gmail.com +389 71 311 482
Plavë e Guci Shaban Prelvukaj shabaniii_82@hotmail.com +382 69  727 013
Pejë Bujar Zekaj bujar.pho@gmail.com +383 49 519 188
Preshevë Nexhat Boriçi boricinexhat@gmail.com +381 62 80 60 817
Prishtinë Fatmir Sinanaj fatmir.sinanaj30@gmail.com +383 49 399 525
Sarandë Eri Avdia eriavdi99@gmail.com +355 67 497 2 795
Shkodër Ert Bashi ertbashi47@gmail.com +355 69 335 5 445
Tiranë Elti Xhaka eltixhaka@gmail.com +355 69 539 7 600
Tuz Alen Gjokaj gjokaj_alen@hotmail.com +382 69 655 321

 

Përfaqësuesit tanë në Europë
Shteti Qyteti   Emri Mbiemri   E-mail Nr.i telefonit
Amerikë USA/Connecticut Arbër Kuka arbi.kuka@gmail.com  1 (203) 906 9295
Angli
Austri Linz/Vjenë Labinot Gashi   etnik-ilirida@outlook.com +43 69 991 1 080 356
Austri Salzburg Visar Miftari tkzvisar@gmail.com +43 67 65 808 310
Belgjikë  Bruksel Fehmi Junuzi femi.junuzi@hotmail.com +32 486 071 255
Danimarkë Vordingborg Driton Bytyqi  tkzdanimark@gmail.com +45 232 91 981
Gjermani Berlin Lab Dërmaku labdermaku1912@gmail.com +49 173 859 38 99
Gjermani Siersburg Ramadan Terstena ramadan.terstena@googlemail.com +49 17 588 77 054
Gjermani Bielefeld Visar Ganijaj visartkz.1444@gmail.com 017664837392
Itali Firenze   Ermand Caka ermandcakatkz@gmail.com +39 34 76 09 906
Norvegji Oslo Korab Thaqi korabth@gmail.com +47 95 887 784
Suedi Goteborg Agim Salihu agimsalihu@gmail.com +46 737 135 280
Zvicër  Bern Murat Lena muratlenatkz@gmail.com +41 79 657 4 665
Zvicër Bazel Shpëtim Brahaj tkztimi@gmail.com +41 79 658 49 43
Zvicër Zurich Besmir Limani besmir.limani@gmx.net +41 78 797 24 93
Zvicër Gjenevë Sabit Ajdini ajdini@abplatriers.ch +41 79 75 94 772