Na duhesh edhe ti!

Eja edhe ti me ne, dhe kurrë më nuk do t’i këndosh Shqipërisë i/e vetmuar.

Bashkim

Duam ta zgjerojmë rrjetin tonë në mbarë botën dhe t’i organizojmë tifozët shqiptarë. T’i këndojmë Shqipërisë sonë me një zë, të jemi lojtari i 12-të i Kombëtares dhe të jemi dita ditës më të organizuar dhe më të koordinuar.

Pasion

Përveç Kombëtares të futbollit, ndjekim të gjitha ekipet e moshave U-17, U-19, U- 21, Kombëtaren e futbollit të femrave, basketbollit, volejbollit, bokserët shqiptarë si dhe përkrahim ekipet shqiptare që garojnë në kupat e Evropës.

Dashni

Përkrahje e fuqishme dhe e zëshme e Kombëtares nga tribunat anë e mbanë Evropës. Një mision tjetër i TKZ-së, në ndeshjet jashtë vendit, është edhe përmirësimi i imazhit të shqiptarëve nëpër botë.

Kush jemi ne?

Historia që na bëri ata që jemi sot

“Tifozat Kuq e Zi” janë grup i tifozëve më të flaktë të Kombëtares shqiptare në futboll dhe të gjithë sportistëve shqiptarë në përgjithësi. Në këtë grup janë shkrirë të gjithë ata tifozë të cilët e kanë përkrahur Shqipërinë tash e sa vjet në ndeshjet e saja në vend dhe në mbarë Europën.

Jetojmë vetëm për ngjyrat kuq e zi dhe mbështesim çdo sport apo nismë kombëtare që synon lartësimin e Flamurit Shqiptar. Frymojmë veç bashkim!

Njoftimet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Anëtarësohu

Eja, bëhu edhe ti pjesë e grupimit më të madh të tifozëve të Kombëtares. Së bashku jemi më të fortë.

Anëtarësimi

10

  • për një Sezonë
    Çasje eksluzive në forum, zbirtje 20% në produktet tona,
Anëtarësohu

Çka thonë për ne?

Çka thonë për ne disa nga personazhet që na kanë përcjellur nga afër ndër vite.
Lorik Cana

Lorik Cana

Kapiten i Kombëtares

“Tifozat Kuq e Zi përveç që janë tifozët zyrtarë të ekipit kombëtar, janë edhe pjesë e përgjithshme e ekipit kombëtar prej krijimit të tyre si tifozeri e organizuar që në përbërjen e vet ka përfaqësueses nga të gjitha trevat shqiptare, gjithashtu me një shtrirje edhe jashtë Shqipërisë natyrale, në mërgim. TKZ-ja është zëri i popullit tonë dhe i idealit të tij.”

Nuri Seferi

Nuri Seferi

Boksier

“TKZ-ja për mua është forca përbërëse e Kombit shqiptar, forca e vetme që di t’i bashkojë të gjithë shqiptarët nga çdo pjesë e globit. TKZ-ja është motivi i çdo shqiptari që na bën të ndjehemi krenarë, por vetëm ata që janë shqiptarë e bir shqiptari!”

Dritan Shakohoxha

Dritan Shakohoxha

Komentator sportiv

“Gjatë këtyre viteve, kemi luajtur shumë ndeshje, gëzime, zhgënjime, emocione drithëruese. Kemi ndërruar shumë trajnerë, futbollistë, kundërshtarë, stadiumet edhe komentatorët kanë ndryshuar ndonjëherë... Rregulloren e futbollit dhe qetësinë e stadiumeve e kanë prishur vetëm ata që bënë të vetmen skuadër në botë të luajë me 12 lojtarë. Gjithnjë e tundën çdo stadium të Shqipërisë e Evropës. TKZ, jeni UNIKALË si flamuri, gjuha, himni i shqiptarisë.”

Na kontaktoni

Na dërgoni të gjitha pyetjet, sygjerimet apo kritikat duke plotësuar formën që gjendet në të djathtë të kësaj faqe.

Kontaktoni përfaqëuesit tanë

Për pyetje të veçanta sa i përket anëtarësimit apo produkteve tona, kontaktoni përfaqësuesit tanë nëpër qendra të ndryshme.

Pytejet rreth pagesës

Nëse dëshironi të na kontakoni për ta bërë pagesën, ju lutem shkoni te seksioni PAGESA. Aty janë të shpjeguara mënyrat e ndryshme të pagesës.

Na shkruani