Shqipëri – Turqi (Rezervimet)

Published by admin on

Të nderuar Tifoza,

Me shumë kënaqësi ju njoftojmë mbi detajet e organizimit për ndeshjen e rradhës:

Shqipëri – Turqi (kualifikuese)
22 mars, ora 20:45, stadiumi “Loro Boriçi”, Shkodër
Çmimi i biletave për anëtarë:
1500 lek/ 12.5 euro
Afati i fundit për rezervim:
09 mars 2019, ora 20:00.

– Listen e perfaqësuesve mund ta gjeni ketu: Perfaqesuesit

– Për shkak të numrin të kufizuar të biletave që kemi në dispozicion, ky afat mund të mbyllet edhe më heret nga që është paracaktuar. Vizitoni herë pas here faqen tonë për të rejat më të fundit!

KUJDES!
– Tifozat Kuq e Zi bëjnë rezervimin dhe shitjen e biletave vetëm për anëtarët!
– Biletat duhet të parapaguhen që rezervimi të quhet i plotë.

Tifozat Kuq e Zi
O sa mirë me qenë Shqiptar!

Categories: Njoftime