Të dashur Tifoza,

Me kënaqësi ju njoftojmë mbi detajet e organizimit për ndeshjen e rradhës, të vlefshme për kualifikimin në “Kupën e Botës FIFA Katar 2022”.

Shqipëri – Poloni 12 Tetor 2021, ora 20:45. Stadiumi “Air Albania”, Tiranë.
Tribuna: N103 & N104
Çmimi i biletave për anëtarë:
1000 lekë / 8.5 euro
Afati i fundit për rezervim:
07 Tetor 2021, ora 21:00.

Ju lutemi të kontaktoni përfaqësuesin më të afërt për të bërë rezervimin e biletës.

KUJDES
– Tifozat Kuq e Zi bëjnë rezervimin dhe shitjen e biletave vetëm për anëtarët e tifogrupit!
– Biletat duhet të parapaguhen që rezervimi të quhet i plotë.Ju mirëpresim,

Tifozat Kuq e Zi
O sa mirë me qenë Shqiptar 🇦🇱

Categories: Njoftime

1 Comment

Hasim Margjeka · October 5, 2021 at 5:33 pm

Pershendetje desha te do se ku mund te blej nje bilet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *