Lista e Përfaqësuesve

Kjo është lista e përfaqësuesve tanë nëpër qytete. Ju lutemi që për çfarëdo informate shtesë të drejtoheni tek përfaqësuesi më i afërt i qytetit tuaj.

Kujdes: Ju këshillojmë të keni kujdes nga mashtrimet e mundëshme, sepse vetëm emrat e poshtëshënuar me të dhënat e tyre janë përfaqësues të Tifozave Kuq e Zi.

Përfaqësuesit tanë në Shqipëri
Qyteti   Emri Mbiemri  E-mail Nr.i telefonit
Berat   Elton Çela ethanelcelaton@gmail.com   +355 69 513 5 866
Dibër Brezar Dibra brezardibra@gmail.com +389 71 666 193
Durrës Ardit Arifi arditi.dr@gmail.com +355 69 81 68 947
Elbasan Përparim Shermadhi rimi.shermadhi@gmail.com +355 69 613 3 450
Gjakovë Aldi Batalli aldibatalli89@gmail.com +377 45 375 555
Gjilan Jetmir Salihu jetmir.salihu@gmail.com +377 45 291 466
Gostivar Albin Seferi albinseferi01@gmail.com +389 71 969 541
Kamenicë Alban Ajvazi albanajvazi123@gmail.com +377 44 244 194
Kumanovë Shpend Sadiku shpendsad@gmail.com +389 71 311 482
Librazhd Enris Karaj karajenris@gmail.com +355 69 303 5 475
Pejë Arbër Lajçi alajqi85@gmail.com +377 45 288 988
Peqin Elger Spahiu elgerspahiu1@gmail.com +355 69 662 3 143
Preshevë Nexhat Boriçi boricinexhat@gmail.com +381 63 855 09 01
Prishtinë Ermira Bytyqi Ermira.Bytyqi11@gmail.com +377 44 724 473
Prishtinë Fatmir Sinanaj fatmir.sinanaj30@gmail.com +377 44 811 412
Shkodër Ert Bashi ertbashi47@gmail.com +355 69 335 5 445
Strugë Arbtrim Qira trimqira@gmail.com +389 70 347 312
Tiranë Gentian Xhengo rexhinoskenderi@gmail.com +355 69 401 3 169
Tiranë Rexhino Skenderi rexhinoskenderi@gmail.com +355 69 638 9 255
Tuz Leon Gjonaj gjonaj.leon@gmail.com +382 69 066 199

 

Përfaqësuesit tanë në Europë
Shteti Qyteti   Emri Mbiemri   E-mail Nr.i telefonit
Amerikë Boston Redi Kelmendi rediskelmendi@gmail.com +1 860 810 9032
Amerikë Derby/Connecticut Arbër Kuka arbi.kuka@gmail.com  1 (203) 906 9295
Angli Londër Artor Behluli artori@gmail.com +44 79 4111 7436
Austri Vjenë Faton Çermenika  faton.cermenika@gmail.com +43 67 020 025 355
Austri Salzburg Visar Miftari visar.m.tkz1@gmail.com +43 67 65 808 310
Belgjikë Antwerpen Labinot Konushevci labi.q85@gmail.com +32 48 81 900 49
Danimarkë Vordingborg Driton Bytyqi  tkzdanimark@gmail.com +45 232 91 981
Gjermani Berlin Labinot Dërmaku labdermaku1912@gmail.com +49 173 859 38 99
Gjermani Siersburg Ramadan Terstena ramadan.terstena@googlemail.com +49 17 588 77 054
Gjermani Bielefeld Visar Ganijaj visartkz.1444@gmail.com 017664837392
Itali Romë Ardita Pemaj arditapemaj10@gmail.com +39 33 317 02 400
Norvegji Oslo Korab Thaqi korabth@gmail.com +47 95 887 784
Suedi Goteborg Agim Salihu agimsalihu@gmail.com +46 737 135 280
Suedi Stokholm Salih Shala salihshala@gmail.com  +46 73 533 73 01
Zvicër  Bern Murat Lena muratlenatkz@gmail.com +41 79 657 4 665
Zvicër Bazel Shpëtim Brahaj tkztimi@gmail.com +41 79 658 49 43
Zvicër Winterthur Besmir Limani besmir.limani@gmx.net +41 79 104 02 16